| Bubutita a întrebat:

as vrea sa stiu daca pe parul saten se vede vreo diferenta daca folosesc samponul nuantator de la kallos argintiu, as vrea sa imi fac o schimbare pentru ca am banchetul si nu as vrea sa ma vopsesc, dar nici sa fiu ca de obicei.
Macar sa fie mai inchis.
Parul e cam aa la culoare:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Buna! De obicei se vad rezultate pe par blond(il foloseam si eu) dar se vede o mica, foarte mica diferenta si pe par saten: il face mai inchis putin si parca are o tenta movalie.

1 răspuns:
| Bubutita explică:

Aa, okay.
Mersi mult, o sa incerc.:*