| euelissa a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cam cat mai costa un spalat, tuns, frezat si vopsit la femei cu parul lung big grin

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de salon.
Poți să cauți pe net numărul de telefon salonului la care intenționezi să mergi și să te interesezi direct de la sursa (eventual, să-ți și alegi alta, mai convenabilă).

| AirănMeidăn a răspuns:

Depinde la ce frizerie mergi. Cam 60 lei, maxim 70. Si poti cumpara vopseaua de la magazin, sau direct de la frizerie. La frizerie s-ar putea sa coste mai mult, deoarece e profesionala.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Te duci la frizerie si intrebi acolo happy
Te pup!

| rosalinda985 a răspuns:

Depinde de salon.Eu de exemplu am parul pana la talie si imi i-a 70 de lei dar mentionez ca ma duc la un salon super renumit. Daca mergi intr-un salon nu prea cunoscut ajungi pe la vreo 40- 55 lei.

| euelissa explică (pentru rosalinda985):

Am fost ieri si mie pe spalat tuns si frezat mi-a luat 50