| prettybelle a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca se mai poarta acest gen de caciula: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

10 răspunsuri:
| Butterfly_6865 a răspuns:

Bineinteles ca se mai poarta si sunt forte dragute ...si eu le port si imi plac gusturile tale:*::*

Iony:*:*

| pisicuts a răspuns:

Din cate stiu eu da...se poarta. si prietenele mele au asa ceva si sunt dragutehappy:*

| Criiss16 a răspuns:

Sigur ca da!

| cameleonii a răspuns:

Absolu! Sunt superbe! Ar fi frumoase in mai multe culori, cu mai multe mmodele, sunt super dragute. Mie imi plac la nebunie. Le port in fiecare iarna si imi place sa le asortez.Bye:*

| Andrada_5061 a răspuns:

Dalove struck sigurrlove strucksUnt zooPerlove struck

| Crs a răspuns:

Mie personal, nu imi plac aceste tipuri de caciuli

| lavynya1 a răspuns:

Stiu ca s-or purtat 2 ani la rand asa ca nu cred. Mie una personal nu imi plac ca nu exprima feminitate, zici ca sunt de baieti gen sisu si puya.big grin.

| MarryRose a răspuns:

Da inca se porta si sunt chiar foarte dragute!:*

| Anileda a răspuns:

Da, si sunt si foarte dragutehappy

| lavynika a răspuns:

Da, si acestea si cele rusesti se mai poarta.Este foarte frumoasa caciula si daca te avanatajeaza te sfatuiesk sa o porti.