| brunetik_9381 a întrebat:

As vrea sa va cer parerea. Sambata as vrea sa ma duc in club si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Oricum vreau sa va intreb ca daca merge sa imi mai iau botinele. Astept o parere de la voi.

Răspuns Câştigător
| papushik_2619 a răspuns:

Sigur...cu un tocușet inalt si subtire

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu merge! suntem in iunie happy deja incep sa se poarte sandalele si tu vrei botine? i-ati niste pantofi macar.

| GdX a răspuns:

Ai mai fost vreodata in club?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără botine! Toc cât mai înalt şi fustă/rochie cât mai scurtă!

| brunetik_9381 explică:

Da am mai fost in club. Dar acum am o mare dilema si nu stiu cum sa ma imbrac. unele prietene ziceau ca inca mai merge sa imi iau botinele si nu stiu ce fel sa ma imbrac. Si de asta asteptam o parere de la voi