| eevelin96 a întrebat:

As vrea sa va rog sa ma ajutati cu niste metode eficiente in a slabi. Orice mod in care ati slabit catusi de putin.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Bea multa apa inainte de orice masa.asta te va face sa nu-ti mai fie foame.sau daca nu tie sete mananca niste sare si iti va fitongue...sau bea cu fortahappy

| TheBoxer a răspuns:

Doamne cum sa mananci clorura de sodiu sa nu-ti mai fie moame :O ai 2 metode in a slabi prima sportul si cea de-a doua medicamentele de slabit care duc la cancer pancreatic cum a patit Teo Trandafir. Sport : alearga dimineata pe burta goala este cea mai buna metoda de a slabi pentru femei care nu micsoreaza sanii majoritatea tipurilor de exerciti iti afecteaza sanii dar poti incerca si exerciti pentru marirea sanilor care iti ard si caloriile si ti si mareste sper ca te-am ajutat :d