| eevelin96 a întrebat:

As vrea sa va rog sa ma ajutati cu niste metode eficiente in a slabi.Va rog sa ma informati cu orice mod in care ati slabit catusi de putin.Multumesc!

3 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/aclk
Uite niste detalii.
Bafta!

| RaluRaluca a răspuns:

Buna.Iti recomannd o crema de slabit de la yves rocher care este foarte eficienta.Am folosit-o si eu in combinatie cu un regim (mancam cele 3 mese principale dar in rest nimic)si am slabit 7 cm in talie.Crema se numeste Minceur Cafe Vert si este in jur de 70-80lei.

| RaluRaluca a răspuns:

Buna.Iti recomand o crema de la yves rocher (Minceur Cafe Vert) care este foarte eficienta.Am folosit-o si eu in combinatie cu un regim alimentar(mancam la cele 3 mese principale normal dar intre ele nu mancam nimic)iar astfel am slabit 7cm in talie si de la 54kg am ajuns la 48. Sper ca te-am ajutat:*