| pisssssiyy97 a întrebat:

as vrea sa va spun ca mie imi place foarte mult sa fiu diferita de alte fete (sa fiu unica intr-un fel happy ) deci sa va spun imi place sa creez machiaje modele de unghii si as vrea tare mult sa incep sa imi fac si unele haine sa fie chiar pe gustul meu adica tot timpul gasesc o bluza super tare dar nu gasesc pantaloni la fel de mult sa imi placa sau invers, se intampla la fel si vara cu rochitele si pantofii si as vrea sa va spun sa imi dati idei sa modific haine sau ceva modele sa fac eu din materiale bluze, camesi, rochite.chiar si accesori puteti sa imi dati idei sunt bine venite toate happy puteti sa imi dati si link cu video ceva de inspiratie eu am cautat dar nu am gasit sad va multumesc tuturor celor care imi dau idei pe gustul meu. P.S. eu sunt o fire rebela imi place distractia fustele scurte rochitele foarte scurte, tocurile inalte deci sper sa va dati seama si de ce gusturi am happy

6 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Pissssiyy, daca vrei sa fi unica - fi originala. Nu te inspira, creeaza!

| rjackalesso a răspuns:

Cea mai buna solutie pe care eu am gasit-o a fost intotdeauana ( http://www.hamaramovie.net/tamil/
) nu stiu acum in ce mesura te va ajuta pe tine

| GlossyBabe a răspuns:

Poi sunt multe tutoriale pe Youtube!
Cauta DIY fashion! Atatea modele sunt si idei chiar o sa te apuci de-a binelea de modificat! http://www.youtube.com/user/Macbarbie07/videos?view=0 uite una din fetele care posteaza destul de des tutoriale! Funda?

| BeAndreea a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/evelinicutza.tipa asta face niste lucruri foarte dragute :D

| Capsunika16 a răspuns:

Pai... poti inacalta niste conversi cu platforma