| coolgirl_1217 a întrebat:

as vrea si eu ceva care sa-mi faca parul sa creasca mai repede dar nu stiu si va intreb pe voi dar sa-mi spuneti explicit daca spuneti,, pai uite dala..." as vrea sa-mi spuneti si unde as putea gasi multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu am folosit o masca pe baza de ulei de ricin si galbenus de ou si a dat rezultate.

Amesteci 2-3 linguri de ulei de ricin peste 2-3 galbenusuri de ou, si le amesteci bine. Dupa o pui pe cap, masezi 5 minute, iti pui o punga pe cap si infasori intr-un prosop.
Stai cu el in cap intre 45-60 de minute.

Dupa clateste foarte bine si spalate pe cap cu sampon.
Masca este chiar foarte buna! happy Dar folosita pe termen lung poate ingrasa parul.
Mult noroc! :*

| aangelia a răspuns:

Da. ce au spus si cele de suslaughing...
ulei de ricin, de la farmacie 4 lei

| zalisa a răspuns:

Nu prea poți...
așteapta.
alta soluție nu ai.

| koko a răspuns:

Incerca cu ulei de ricin... e chiar foarte bun si chiar ajuta la cresterea parului.il poti gasi la orice farmacie
sper ca te-am ajutat!

| Carrie a răspuns:

Poti sa-ti prinzi parul daca il ai indeajuns de lung

| Lolo_3214 a răspuns:

Maseaza-ti scalpul cu buricele degetelor pentru a stimula circulatia sangelui.

| Adina a răspuns:

Uleiul de ricin e bunhee hee
Il iei de la farmacie :]

| coolgirl_1217 explică:

Multumesc mult si daca se poate si alte raspusuri pe langa ale voastre