| Melissa20 a întrebat:

As vrea si eu niste site'uri de unde imi pot comanda niste pierce'uri in cartilaj.nu pot gasi niciunde. dar nu vreau cu inchizatoare normala. ceva altfel. funda :*

1 răspuns:
| pici6 a răspuns:

Buna melissa20 de obicei pierce'urile in cartilaj sunt cu inchizatori normale. nu prea o sa gasesti altfel.totusi daca te razgandesti si vrei sati ei cu incheietoare normala uite un site de unde mi-am luat si eu pentru buric. http://www.pierce-yourself.ro/produse.php?cat=2&subcat=21