| Christinne8 a întrebat:

As vrea si eu niste video. pentru. cum as putea sa`mi fac parul ondulat cu placa.
dar nu bucle. Ceva in gen ca si cand iesi de la mare din apa.[ si parul sta asa ondulatlove struck]Fundita`+vot:*

4 răspunsuri:
| Christinne8 explică:

Bai. Nu vreau bucle. am precizat foarte clar in intrebare.
Vreau ca parul sa stea"fresh" adica. sa fie asa. sa-ti dea senzatia ca nu e facut cu placa.

| Patry a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fpl9KYzmJ6s&feature=fvwrel Sper ca te-am ajutat! Tu sti daca primesc sau nu funda! :D Pa-pa

| Miikey a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie siti dai odata si aoi sa ti putin dar forte putin intoarsa si poate vei reusi!

cred ca te-am ajutat