| black1white a întrebat:

Buna as vrea si eu o porecla pentru mine.sunt destul d inalta.par saten ling usor ondulat.foarte sociabila.imi place albastrul si rozul:*mersihappy
scuze d categorie
big grin

3 răspunsuri:
| BlackBVB a răspuns:

Madd,madussa,blue,( bloody marry laughing ) fundita?

| Ramonaaaa a răspuns:

Maddhappy.
Cred ca ti se potriveste! Este si foarte original.

| question_3585 a răspuns:

Poreclele dupa parerea mea nu se pun asa.de exemplu o colega s-a dat cu fuxina pe par si sa intins pe maini, pe fata sa facut toata rosie, pe caciula si de atunci ii spunem fuxi. dupa ce faci ceva trasnit ti se pune o porecla.nu dupa ce fel de par ai.sau se pune de la nume(prescurtare, sau se inventeaza altceva)