| 11theo11 a întrebat:

As vrea si eu sa aflu cum se poate slabi intr-un interval scurt de timp, insa cu un regim mai bland daca se poate.nu sunt grasa, insa consider ca am cateva kg in plus si as vrea sa scap de ele.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ancutsa13 a răspuns:

Cateva chestii de baza cu care am reusit eu sa slabesc cateva kg f repede si putin pe care nu le-am mai pus ar fi:
- sa nu mananci carbohidrati cu fibre (asta inseamna sa nu mananci cartofi cu carne, paine cu carne)
- sa ai ore stabile la care sa mananci (stabileste-ti orarul pe care sa il poti mereu respecta)
- fructele nu se mananca dupa masa (poti manca grefe, portocale, kiwi si alte fructe de genul cam cu o ora inainte de masa, niciodata nu manca struguri sau banane)
- nu te increde in batoane energizante, de slabit
- nu manca dulciuri, chipsuri...
- nu manca cu 4 ore inainte de culcare
Poate ti se pare greu asa dar dupa cateva zile te vei obisnui si o sa ti se para f normal sa mananci asa!

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Regim bland inseamna mai usor cu painea si extern poti lua Crom in combinatie cu Spirulina si bea ceai de slabit (din acela romanesc) si te va ajuta

| ale a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun regim daca zici ca doar cateva kg. MISCARE SI ATENTIE LA MANCARE.ai mai auzit asta nu? ei bine ar fi timpul sa o pui in practica, fa miscare zilnic sau cel putin de 3 ori pe saptamana o ora.Renunta la dulciuri, fast-food, grasimi si prea multa paine.Mananca salate si carne alba(pui sau peste). Bea 2 l de apa de zi.Vei observa ca in 2 saptamani vei scapa de 2 -3 kg
succes

| 11theo11 explică:

Personal, as fi pus fundita la toata lumea pentru ca cu totii m-ati ajutat,(ale mi-ai fost de mare ajutor.simerci pentru sustinerelaughinginsa a trebuit totusi sa decid, asa ca... oricum va multumesc foarte multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiurile sunt cele mai bune, detoxifici si organismul in acelasi timp - Silueta perfecta de la Fares sau ceai verde dar e cam amar la gust.