| Alexutzapoopuic a întrebat:

as vrea si eu sa imi iau un spray din ala cu are se fac suvite colorate si se ia la 2-3 spalari si care se vede si pe parul inchis la culoare, de la ce magazin as pute sa il iau k eu am fost la mall si nu l-am gasit nicaieri, sunt in Iasi, funda

Răspuns Câştigător
| FrumushikaTha a răspuns:

Poti gasi in supermarketuri sau in saloanele de cosmetica! Tocmai si eu vreau sa incerc pentru scoala, ma gandeam la un roz sau turquoise. Daca ai parul inchis la culoare, sa nu iti decolorezi cateva suvite, nu e nevoie, ca si asa expunerea la soarele are un efect de decolorare. Alegeti o culoare care sa te caracterizeze! Fundita?

3 răspunsuri:
| Yumeno a răspuns:

Am cautat si eu spray de asta dar nu am gasitstraight face, poate daca incerci la magazinele de cosmetice. Nu stiu

| Yumeno a răspuns:

Incearca la magazine cosmetice acolo s-ar putea sa gasesti!

| 9089 a răspuns:

Eu mi-am facut suvite cu violet de gentiana iti face suvita mov si albastru de metil iti face verde parul poti sa le iei din farmacie si se iau la vreo 5-6 spalari