| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti o lotiune buna de corp, pentru ca am incercat o multime si nu am fost multumita de ele.Va rog sa-mi spuneti daca a-ti folosit-o si daca a dat rezultate bune.Mersi happy Pa, pa

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu te întreb dacă te hidratezi corespunzător?
Aplică pe piele ulei de migdale dulci, este natural fără E-uri şi alţi agenţi nocivi pentru piele. Frumuseţea lui Nefertiti era întreţinută de acest ulei.
Pa, pa.

| simf a răspuns:

Eu am probat mai multe (printre care si dove) si m-am oprit la garnier alb cu rosu. intra repede in piele, nu ramane unsuros, hidrateaza si face pielea mai fina. de preferinta se aplica dupa dus.

| FuckOnCocaine a răspuns:

Produsele Dove sunt cele mai bune, părerea mea.

| VANZARIDIVERSE a răspuns:

Buna! Eu am incercat,laptele de corp de la Hofigal, are un parfum placut si iti lasa pielea hidratata! Si nu e nici scumpa, o zi placuta happy

| TeIubeskBăă a răspuns:

Eu ti-as recomanda produsele Dove si Nivea. happy