| Lumy a întrebat:

as vrea si eu sa scap de punctele negre.Am incercat cu plasturi, cu Clean&Clear dar degeaba.Stiti ceva eficient?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut batatura pe fata sh m-am dat doar odata cu cremadoina crema cu laptisor de matca cauta in farmaciie doar 6.5

4 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Cumpara de la farmacii un plic Pore Strips.
1.Scoate plasturele din ambalaj.
2. Spala-ti fata si lasa zona nasului umeda. 3.Dezlipesti plasturele de pe banda si umezeste partea lui neteda.
4. Aplica partea umeda a plasturelui pe nas si preseaza.
5.Lasa plasturele sa se usuce timp de 15 minute si apoi indeparteaza-l de la margini spre centru si nu mai ai puncte negre.

Asa arata ambalajul.
http://www.apollomod.ro/......Strips.jpg

| RamonaMn a răspuns:

Incearca crema Iwostin Purritin. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergila un salon de cosmetică și iți faci un tratament, iar ulterior vei putea face unul de întreținere la tine acasă.
Un ten curat fără puncte negre.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeama de lamaie.