| Vacaru_Anastasia_1999 a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu se pot pune lentile de contact verzi peste caprui?
Funda

Răspuns Câştigător
| OrangeFga a răspuns:

Lentilele de contact merg peste orice culoare, insa nu le poti folosi fara picaturi.
Din cate se spune,in timp lentilele pot leza ochiul, deci incearca sa le porti doar in ocazii speciale.
Stiam si ca lentilele, peste noapte trebuie tinute intr-un lichid special.
Oricum, m-am lungit cam mult, raspunsul este ca da, se pot pune peste caprui.

1 răspuns:
| cerbulroz a răspuns:

Lentile peste lentile? sau peste ochiul tau?