| EvaTramell a întrebat:

Astazi am cumparat de la farmacie o lotiune de fapt e ceva unguent, se numeste "ERITROACNOL". Cele care le-ati folosit cum au fost rezultatele? Mie mi se pare ca e bun dar nu stiu sigur, va rog sa ma ajutati :-)... fundita:*

2 răspunsuri:
| lolwut a răspuns:

L'am folosit,, nu e cine stie ce... rezultate de 100 mai bune cu Zinerytwinking(doar pe perioada tratamentului crying)

| Sticsuletz a răspuns:

In cazul meu nu a dat nici un rezulat insa te-as sfatui sa incerci si cu servetelele ''eridosis'' insa acestea nu se gasesc la noi