| Rebeca22222 a întrebat:

Astazi trebuie sa ma duc la o logodna.Cum m-as putea imbraca, aranja?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

O rochita vaporoasa si NU mulata pe corp, pantofi de bun gust (nu exagerati de incarcati) si o gentuta gen plic. Parul ondulat usor, pe spate si prins intr-o parte langa ureche cu o clama simpatica. Poti opta ca accesoriu doar pentru niste cercei cu perlute.

| Rebeca22222 explică (pentru andru10best):

Mersi. :* A fost cel mai bun raspuns de pana acum.

5 răspunsuri:
| tlaura a răspuns:

O rochita smug

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Buna! Ti-as recomanda o rochie frumoasa (ce culoare vrei tu), niste tocuri cred (tot ce culoare vrei tu, dar sa nu fie exagerat de mari ca platformele laughing ) si o genutawinking Pa pa!

| NamTeen a răspuns:

Nu trebuie sa te faci pompoasa, iti trebuie ceva simplu dar atractiv, o rochie alba cu un machiaj care sa-ti scoata ochii in evidenta, un coc si o geanta nici prea mare nici prea micabig grin