| Vögeln a întrebat:

Astăzi vreau sa îmi cumpăr o oja. Am unghiile de jumătate de centimetru (acum poate ca par mici, în realitate sunt cam lunguțebatting eyelashes) Imi plac ojele nude deoarece nu am mai avut pana acum. Oare ele lungesc unghia? Vreau o oja pe care sa o folosească și sora mea pentru. ca ea are unghiile foarte mici.
Voi ce părere aveți? fundita și vot pe loc!kiss

3 răspunsuri:
| ninita a răspuns:

Oja alba si cea gri(sidefat)da senzatia de unghie lunga

| ana5792 a răspuns:

Poti sa iti iei oja faci o alegere buna

| alexandra00 a răspuns:

Da ojele alea da lunghesc unghiile ia-o cu increderehappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy! s
succes