| Deeutza_8515 a întrebat:

Ati folosit careva dintre voi crema eritroacnol antiacneica? daca da are rezultate? ce reactii adverse ati avut? Va multumesc fundtiza la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| danyceltare a răspuns:

Nu stiu n-am folosit
funda pentru ca am raspuns primul

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La mine un efect advers a fost ca imi statea tzeapana, cine? acneea, de nici tzelina nu o tine asa laughing

| Smileisfree a răspuns:

Buna happy.Eu am folosit-o si am fost destul de multumita de eabatting eyelashes. Cosurile micute care abia apareau peste noapte se duceau iar la cele gigantice le grabea uscarea si in ziua urmatoare erau mult mai mici si le puteam acoperi cu pudra sau fond de ten love struck. Sper ca te-am ajutat :*.