| princess92 a întrebat:

Ati folosit "relax&tone"? ce parere v-a facut? in cat timp se vad rezultate si cam de cate ori il folositi? eu mi-am luat un aparat din acesta si m-ar interesa pareri.Merci:*

Răspuns Câştigător
| danteluta a răspuns:

Am cumparat, l-am folosit zilnic cam 20 min, dar la mine nu a dat nici un rezultat. poate trebuia sa tin si o dieta... dupa 2 saptamani, nimic. poate ai tu mai mult noroc

2 răspunsuri:
| andra4u a răspuns:

Eu mi-am lut relax & tone red power si cand l-am pus 1o minute am facut febra musculara e f bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna inainte arata groaznic si cand la folosit arata superb