| anonim_4396 a întrebat:

ati incercat cineva ceva produse de slabit? daca da, care au fost rezultatele si efectele de dupa? as prefera niste produse naturale si fara sa imi afecteze foarte tare organismul, deoarece sunt minora.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate cat de greu e sa mergi la sala sau sa alergi si tu 30 de minute pe zi si sa mergi mai mult pe jos? De ce sa iei pastile si sa-ti dai peste cap tot organismul? Si iti mai zic ceva, daca miercuri mananci o cantitate de mancare in ziua urmatoare organismul iti va cere mai mult. E o chestie de obisnuinta.
Si uite un articol care te-ar ajuta sa iti organizezi programu : http://didiglamour.blogspot.com/......a-de.html.

| Lala356 a răspuns (pentru anonim_4396):

Problema mea este urmatoarea de fapt: nu sunt prea grasa, adica am 57 de kg si 1, 68m.si foarte multi muschi, fac sala de 5 ori pe saptamana+cardio si aerobic 3 ore pe saptamana. faza e ca.cu toate ca aparent nu sunt grasa.am niste picioare oribile.imi sunt mai subtiri sus, si gambele imi sunt groase.si orice fac nu slabesc de acolo.nici nu mai stiu ce sa incerc

| anonim_4396 explică (pentru Lala356):

Ai incercat un aparat strict pe zona cu problema?

| Lala356 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaa.am incercat.dar tot aceeasi treaba.slabesc de peste tot, numai de acolo nustraight face

| anonim_4396 explică (pentru Lala356):

Incearca genoflexiuni. " Stand cu mainile rezemate de spatarul unui scaun, coboara in ghemuit pozitia ghemuit si apoi revino in pozitia initiala.
Acest exercitiu se adreseaza musculaturii picioarelor si e nevoie sa faci trei serii a cate 20 de repetari. " Daca poti sa faci mai multe cu atat mai bine.