| Maryna78 a întrebat:

Ati incercat pentru tratarea cosurilor miere de albine si scortisoara sau zeama de lamaie? Daca da cat timp ati urmat tratamentul si daca da rezultate foarte bune. Stiam ca daca imi fac masca din miere si scortisoara trebuie sa o tin pe fara jumatate de ora.Este bine?

Răspuns Câştigător
| TheWildRose a răspuns:

Eu am amestecat putina miere de albine cu putina scortisoara dar scortisoara nu este obligatorie si am tinut-o vreo jumatate de ora sau poti dormi cu ea dar sa ti-o pui cu vreo ora inainte sa te culci ca sa se mai intareasca si o inlaturi cu apa calduta la mine a dat niste rezultate foarte bune in maxim 3 zile si nu numai ca iti disar cosurile dar iti face si pielea mai frumoasa sper ca te-am ajutat succes!

1 răspuns:
| cosmynass a răspuns:

Buna... Eu mi-am facut masca din pudra de argila amestecata cu apa. E ca un fel de lut laughing In fine. Trebuie sa lasi 30 de min pana se usuca si dupa o stergi cu o discheta demachianta cu apa calduta. Dupa te clatesti pe fata tot cu apa calduta :d. Trebuie facut 7 zile la rand dupa de 2 ori pe saptamana. Da un rezultat foarte bun. Aaa si este pentru orice tip de ten.
Succes!winking