| Annais a întrebat:

happy. Aveti vreo idee pentru un stil de machiaj pentru seara de revelion? Am ochii caprui, parul blond, iar rochita pe care o voi purta este neagra cu cateva paiete. Astept ideile voastre cat mai curand. Multumesc! :*:*:*

8 răspunsuri:
| Anonime a răspuns:

Avand in vedere ca rochita este cu paiete te-as sfatui sa alegi un machiaj mai simplu...nu foarte strident, ai putea opta pentru un roz pal care merge foarte bine cu ochii caprui sau de ce nu un machiaj smokey-eyes. Uite aici, poate iti este de ajutor:
https://www.google.com/......ps?/search

| Georgiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Poti sa il faci forma alungita, la baza gri, pe capat mov.

| neonitza1 a răspuns:

Cauta tutortiale pe youtube
ex ''diy holiday makeup'' sau ceva de genu
bafta :*