| Nynutza777 a întrebat:

azi ma duc la un gratar si habar nu am cum sa imi fac parul... as vrea cumva prins ceva simpatik sau ceva lasat pe spate. Am parul lung, saten, normal, nu are breton nici nu e taiat in scari si nu prea imi place sa am carare ma puteti ajuta? fundita :*si am 12 ani

Răspuns Câştigător
| BrOnaJeu a răspuns:

Pai pirndetil cu un cleste la spate o sa arati cool iar daca nu iti place iti sugerez sa til impletesti intr-o coada intr-o parte sau la spate

De la o fata de 12 ani:-D (O_o)

6 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Orice freza ti-ai face iti va sta bine. fata care a primit fundita ti-a dat un raspuns pe care as fi vrut sa ti-l dau si eu dar in fine. indiferent ce freza iti faci eu TE CHIS IN FREZA

Răspuns utilizator avertizat
| Kaℓi a răspuns:

Si ce vrei? sfaturi cum sa ti-l lasi pe spate?

| Skylar a răspuns:

Te duci la gratar, nu la restaurant, chill

| NoMusicNoFun a răspuns:

Doua coditze joswinking
o sa arati simpatik love struck
funda puppy dog eyes