| Diixy a întrebat:

azi se aprinde bradul la mine in oras, nu stiu cu ce sa ma imbrac, vreo idee?thinking

8 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Jeansi inchisi la culoare, un pulover dragut, cizme cu blanita, o geaca mai lunga, o caciula, fular.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii

| CreatssaBaiiInteligentule a răspuns:

Iati o pereche negre de UGG'uri, o pereche de blugi mai deschisi la culoare, o geaca de piele neagra, parul desfacut si intins cu placa siiiii o caciulita funky.happy

| DarQueen a răspuns:

Ceva să nu îți fie frig...

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Cizme inalte, blugi stramti, o bluza simpla, un fular, si cu o geaca asortata cu cizmele si/sau cu fularul happy. Bafta

| Monsterrr a răspuns:

Imbracate in Mos Craciun.

| ovidello a răspuns:

Cu o cutie cu funda sa fi cadou.

| zuzzuu a răspuns:

O pereche de pantaloni din latex cu o bluza pana peste solduri sau cu o rochie ultra-scurta, vaporoasa este varianta cea mai hot pentru o noapte in club. Neaparat ai nevoie de tocuri inalte si un machiaj extravagant! Aplica mascara pentru volum, iar pentru un efect dramatic incerca genele false. Fa-ti cateva bucle lejere si let the party begin!