| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna fetele

Voua vi se intampla dupa ce va faceti baie pe cap si dupa ce se usca parul, voi il aveti asa infoiat

Pe mine ma enerveaza ca nu sta drept asa patesc mereu dupa ce mi se usca

Voi folositii ceva mastii pentru intiderea lui

Oare sa dea rezultate mastile

Placa e cea care iti intinde parul foarte bine dar si probabil il arde in timp

am vazut ca sunt si seruri de dat inainte de a o folosii

voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Incearca o masca de par cand il speli.Eu am si de la Kallos, cu placenta dar si de la Garnier( care e mai buna). Lasi 1 minut pe par apoi clatesti.Nu ti-l face drept-drept, dar nici n-o sa-ti mai stea in toate partile.Si lasa-ti prosopul pe cap pana se usuca parul.Ai sa vezi diferenta.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare ce ar raspunde Base la intrebarea ta?hee hee

| ღ..*Addelly*ღ.! explică:

In primul rand nu stiu cine e base 2 asta e o intrebare pentru fete ...si nii nu m-ar interesa ce ar zicehee hee

| Black_Butterfly a răspuns:

Buna...si eu am aceeasi problema ca tine...am ajuns sa-mi indrept parul cu placa la 2 zile(dupa ce imi fac baie)...eu folosesc tratament pentru protectia parului de la Avon... mi se pare foarte bun...nu e nici foarte scump... te sfatuiesc sa-l incerci... Mi-a facut placere sa te ajut!

| DeeaPustoaica a răspuns:

Pai sta infoiat fiindca e curat si nu e uns. Dupa vreo 2 zile daca nu te speli isi revine. Asa e cu parul din cap. laughing)

Janina
| Janina a răspuns:

De cativa ani folosesc masca de par kallos, iar de cateva luni am descoperit sprayul de par de la Gliss :X e super, am devenit dependenta tongue

| b3bita a răspuns:

Da .patesc acest lucru mereu... dar nu stiu cum se poate indrepta asta big grin... nu te mai spala laughing glumesc

| Cristina.remember.the.timeee a răspuns:

Buna

Si cum ai vrea sa stea? Drept, ca dupa pieptanare?
Ia peria sau pieptanul(depinde) si peria-te/piaptana-te laughing N`o sa mai stea asa...

xoxo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla sa mi se "infoiasca" se face foarte des. te sfatuiesc sa nu mai folosesti placa pentru ca dupa cum ai zis j tu arde parul.in schimb poti folosi un balsam pentru firele rebele.succes

| ahaaaaaaa a răspuns:

Salut, sincer si eu ma confrunt cu aceeasi problema, toata lumea imi zice ca is norocoasa ca am volum, oare noi de ce nu credem acelasi lucru? Eu am incercat tot felul de metode, masti de par, placa, balsamuri, spuma, etc si nimic nu da roade 100%, doar partial! Dar totusi nu ma pot obisnui cu ideea! Poate ca totusi suntem norocoase!

| MissCamelia a răspuns:

Ia-ti masti si serum pentru par drept, poti incerca si cu placa, doar la varfuri, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| den a răspuns:

Nu til indrepta cu placa! o sa til arda foarte tare...eu am renunta la placa de 3 luni si acum e mai sanatos parul. si la mine sta cu volum dupa ce ma spal... dar ma dau cu ceara de la wellaflex, mi se pare foarte buna, se gaseste in orice supermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu