| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna bunaaaaaaaaa;;) Maine incepe scoala si ma gandeam ca ma puteti ajuta. Mi.am luat o 'bluzita' cu manicile 3 sferturi si e un fel de rosu cu albastru gen asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres numai ca acopera burta :D. Deci...cu ce l.as putea purta? Ce pantaloni imi pot lua?;;) Accesorii..nu stiu. Fundaaaa:*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Cu un maieu pe sub...pantaloni albi:* o bratara rosie si una albastra mai mari asa... cercelusi bobite albi si ceva in picioare.balerini sau tenesi.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru papusica987):

Hei love struck multumesc. raspunde la o intrebare de-a mea la care nu am dat funda...scrie orice sa.ti daubatting eyelashes multumesc

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru papusica987):

La cea cu poza.batting eyelashes

| papusica987 a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

La care :*batting eyelashes?

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru papusica987):

Este una gen :"Site" stie cineva cum pot modifica.