| vatadezahar24 a întrebat:

Bună! Ca tot vine vara și căldura, cu ce vă place să vă îmbrăcați? În ce vă simțiți cel mai confortabil?

28 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In tricouri in care sa nu se vada daca transpir happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Adidasi aerisiti, pantaloni scurti, tricou si masina cu clima.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu prefer pantaloni lejeri si camasi un pic oversize, rochii de bumbac, orice materiale care lasa pielea sa respire, asa e cel mai sanatos.

| vatadezahar24 explică (pentru dullcat):

Wow! Superb. Și eu sunt de acord cu hainele în special rochiile de bumbac happy

| DeyCj a răspuns:

Salut,în cazul meu în ceva lejer ce nu-mi ține cald(pantaloni scurți, tricou sau no dacă-s la job într-o salopetă subțire sau blugi și tricou(depinde de job).

| ReddY25 a răspuns:

Tricou,bermude și șlapi(adidași)

| UnchiulRamiz a răspuns:

Tricou, pantaloni scurți, adidași sau sandale

| sweetys a răspuns:

Cat mai lejer/ haine largi( boschetar mod) nu e placut sa aud: Pssst! Papuse! Domnisoara! Hey iesim la o cafea! Uite ce c*r are! si altele de genul

| vatadezahar24 explică (pentru sweetys):

Înțeleg pefect. și eu sunt de aceeași părere (nu pot numi asta boschetar sau emo mode laughing ), hainele subțiri dar lărguțe sunt comode și modeste happy

| Mindfulness a răspuns:

Cu haine sport, mereu ms îmbrac cu haine sport nu prea îmi place să port blugi și cămașa. Confortabil nu ma pot simți, e imposibil având în vedere că am agorafobie sad
De obicei port haine negre zici că vin de la înmormântarehee hee

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru Mindfulness):

Ca și persoanele emo

| Mindfulness a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Nu chiar dar ești prea aproape! Cu starea mea lăuntrică are corelatie, sunt prea depresiv, pierdut!

| vatadezahar24 explică (pentru Mindfulness):

Pot să înțeleg ce spui… îmi pare rău să știu ca ai acest fel de fobie;( sper totuși să scapi de ea și să fii bine! Iar legat de haine, da, hainele sport sunt într-adevăr mult mai comode, cel putin în opinia mea. Si eu mai port haine negre, nu de obicei dar când nu am idee ce să port (în special când trebuie să ma grăbesc undeva), sau când pur și simplu am o zi proasta și am chef doar de negru laughing

| Mindfulness a răspuns (pentru vatadezahar24):

Nu știu dacă o să scap,e aproape imposibil să ieși din casă,cu tratament sunt ok,dar fara e un chin de nedescris daca ies. Cred că e cea mai gravă fobie, poate aia de apa adâncă mai e la fel de creepy.
Daca tu ești în poza cred că ți-ar sta bine și în izmenehee hee Pe căldura asta sufocantă nu e recomandat, mai ales pentru cei care au probleme cu transpirația negru!
Daca ești skinny sau relativ skinny pe stilul elegant impresionezi! Ai multe calități, ești deșteaptă foc, cred că frumoasa foc și știi și lb.araba,care e cea mai grea de învățat dintre toate! Ai tot respectul meu! Contează cum te prezinți și ce scoți pe gura nu ce porți, tu nu dai niciodată gres la aceste capitole. Daca ești româncă și ai aceste calități ești de admirat!

| vatadezahar24 explică (pentru Mindfulness):

Habar nu am cum ți ai dat seama ca s-ar putea sa nu fiu româncă, deoarece chiar nu sunt rolling on the floor

| Mindfulness a răspuns (pentru vatadezahar24):

Uită-te ce răspunsuri de calitate oferi tu și ce răspunsuri oferă "româncele" au fost de calibru pe aici unele dar și-au dat seama că e o pierdere de timp! Daca ești jumate țigancă e mega șocant laughing
Ne spui și nouă ce ești? happy
Sau în privat mie daca dorești să nu se aflehee hee
Îmi dau seama de multe chestii de aia nu pot scapa de anxietate, știu că multa lume mă urăște și mă defăimează pe la spate, știu multe chestii m-am născut cu acest DAR!
Daca ești araboaica welcome to Romania preety happy

| vatadezahar24 explică (pentru Mindfulness):

Mulțumesc! Nu cred ca este cel mai bine sa generalizam, sunt de părere ca exista atât românce, cât și tiganci care sunt de treabă, iar care nu sunt de treabă, exact ca în orice țară, comunitate, șamd. Înțeleg ce vrei să spui și sunt sigură ca și tu înțelegi. And thanks, chiar dacă sunt născută aici peace sign

| Mindfulness a răspuns (pentru vatadezahar24):

Sa fii iubita boss!

| Tranexamicacid a răspuns:

Buna! Cel mai mult imi place vara sa port camasi din in, pantaloni lungi subtiri de blugi, khakis sau in, drepti sau mai largi, si sandale din piele. E un look mai atipic pentru un barbat dar il prefer pantalonilor scurti si adidasilor

| Tranexamicacid a răspuns (pentru vatadezahar24):

Mersi! Dar tu? Ce iti place sa porti vara?

| GeorgetaGavrila80 a răspuns:

Salut! De obicei, port tricouri largi si pantaloni evazati. Ma fac sa ma simt cu adevarat confortabil si binecuvantata! Multa sanatate tie si familiei tale! happy

| vatadezahar24 explică (pentru GeorgetaGavrila80):

Superbă ținută! Mulțumesc, de asemenea! happy

| imidk1304 a răspuns:

Buna! Depinde si de context... spre exemplu cand stau acasa port niste pantaloni lejeri si maieu
https://us.shein.com/....../new_users