| Oannis a întrebat:

Cam cat costa sa iti scoti o alunita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cat fond de ten profesional iti trebuie sa astupi semnele ramase?

| Bianca306 a răspuns:

Nu e voie sa iti scoti alunitele. uite 3 lucruri de stiut dspre ele : http://www.eva.ro/......-9462.html

| Fayree a răspuns:

Hii :*, uitii :

Eu iti recomand sa te duci mai intai la un dermatolog(dermatologul trateaza problemele pielii,nu chirurgul, chiar daca se pricepe si el :? ).Iti vor ramane cicatrice, nu foarte urate, dar care se vindeca in timp-cateva luni, mai ales daca alunitele nu sunt foarte mari... oricum pielea va arata mult maibine cu cateva cicatrice decat cu pete negre proeminente :-D.