| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Cam de mai bine de un an parul mi s-a rarit foarte tare. Eu oricum nu l-am avut niciodata bogat si nici firul gros, dar ma ingrijoreaza foarte tare faptul ca am ramas cu asa de putin par in cap. Chiar in crestet este foarte rar si mi se pare ca s-ar forma o chelie. Mentionez ca am 22 de ani si sunt si o persoana care se streseaza destul de mult de fel, dar incerc sa controlez asta. Credeti ca un medic dermatolog mi-ar putea da un tratament ca sa mi se indeseasca parul? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Poate fi de la matreata. Daca mergi la dermatolog iti va spune si de ce vitamine ai nevoie. MISS VITALIS de exemplu sunt cele mai bune vitamine pentru par, facute pentru femei mai ales, si se iau numai 1 pe zi. Cunosc femei tinere dar si batrane, care au avut aceeasi problema si au rezolvat-o asa. Parul nu le-a mai cazut dupa 2-3 luni de tratament cu Miss Vitalis care se gasesc in farmacii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci la ce dermatolog vrei, atata timp cat nu scapi de stres, degeaba. El o sa te ajute sa iti creasca acolo unde ai goluri, dar daca te stresezi in continuare nu o sa poata oprii caderea in continuare...

| Suki08 a răspuns:

Da te cu ulei de ricin sau mergi sa faci tratament