| MeAndMe1000 a întrebat:

Cand aveam 1, 50 metri aveam 38 de kilograme, acum am 1, 51 si 37 de kilograme.Este normal? Mi se pare ca de ce ma inalt mai mult, slabesc mai mult.

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Da,este normal pentru ca, la urma urmei, ai slabit decat un kg si ai crescut decat un cm.Stai calma si nu te stresa din cauza asta.Atata timp cat ai o alimentatie echilibrata si esti zilnic activa, schimbarile tale vor fi normale.
Bafta!

| Karizma a răspuns:

Da,asa este,cu cat te inalti mai mult,dar tu depinde cati ani ai, ca nu stiu cum sa estimez, eu am 12 ani si am 1, 58si intre 40-45 kg(e normal), asa tu ai sa zicem 11 ani si este o chestie normala.Dar ca sa poti si tu sa nu arati ca toate scheletoanele,ar trebuie sa mananci regulat,si nu sa te feresti de mancare,cand treci la urm varsta sa incerci sa te mentii facand sport(inot, baschet, volei) si mancand sanatos.(si mai mananca si u o cicilata ca nu stricalaughing )

| TheRock17 a răspuns:

Stai linistita. Nu e nimic grav. E normal.

| Joaannaa a răspuns:

Buna! Este normal...cu cat cresti si slabesti pentru ca te intinzi ...atata tothappy

| Joaannaa a răspuns:

Buna! Este normal...cu cat cresti si slabesti pentru ca te intinzi ...atata tot

| Joaannaa a răspuns:

Buna! Este normal...cu cat cresti si slabesti pentru ca te intinzi ...atata tot

| bibibuba a răspuns:

Dar ce varsta ai ?