| Chøço a întrebat:

Buna
! Cand incepe scoala eu vreau deja sa am suvite ori ombre. Problema e
ca nu stiu ce sa aleg. Parul meu e de un saten putin mai inchis. Funda
.

Răspuns Câştigător
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Nu prea știu de ombre, dar ar fi frumos suvite discrete roscate sau de un albastru mai greu de observat, ceva mai delicat. Ti le poti face cu hartie creponata! Da, uzi hartia creponata si iti dai cu ea pe par. Fundă? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Miire a răspuns:

Pai eu am mers la scoala cu suvite roscate si mi-a reprosat cate ceva...Dar oricum si parul meu e saten inchis, dar eu l-am decolorat ca sa mi-l fac ombre.Am avut prietene care au incercat sa si-l faca acasa ombre si nu a iesit nimic bine, practic le-a distrus parul. Daca nu vrei sa te decolorezi incearca vopseaua :

http://pics1.ds-static.com/prodimg/149744/300.jpg

Sau o nuanta asemanatoare si va iesi:

http://3.media.haircrazy.info/photos/gallery/2011/11/15/IMG_2177_t600.jpg

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Chøço explică (pentru Miire):

Mama nu ma lasa cu vopsea. sad

| Miire a răspuns (pentru Chøço):

Atunci niste suvite de ce culoare vrei tu cu hartie creponata. Se duce repede 1 spalare.Scrie pe google : suvite cu hartie creponata si vei gasi un tutorial.:*

| Danciu821 a răspuns:

Eu zic suvite