| Ada_2475 a întrebat:

Buna care dintre urmatoarele fete vi se par mai frumoase:
Vanessa Hudgens sau Selena gomez big grin dc?

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

Wowww.
e greu de ales!
cu toate ca sunt ambele foarte frumoase, de invidiat, Selena Gomez a fost aleasa cea mai frumoasa vedeta din 2010 din LUME!
Dupa parerea mea, Vanessa e totuei putin mai frumoasa decat Selena :D dar clar Selena e mai talentata decat Vanes...
de ce? pai pur si simplu sunt frumoase. stii, uneori frumusetea nu poate fi exprimata in cuvinte...
funda? :D >:D

11 răspunsuri:
| Mihai5656 a răspuns:

Selena mi se pare mai frumoasa big grin

| Heidi a răspuns:

Selena gomez...pentru ca asa cred eu thinking am vazut-o pe Vanessa fara machiaj si chiarr nu mi-a placut. Selena e foarte frumoasa si se imbraca bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una Xd, is vedete si asta strica tot XD

| ZEU93 a răspuns:

Selena Gomez

| Debb a răspuns:

Vanessa Hudgens. Are un ten frumos, ciocolatiu, are o forma frumoasa a ochilor, iar forma buzelor ei este rara. Si Selena este foarte frumoasa dar nu mi se pare sa aiba ceva iesit din comun. Daca nu ar aparea la TV nu m-ar cuceri asa mult frumusetea ei pe strafabatting eyelashes.
P.S. Nu am nimic cu Selena. E frumoasa si ea.

| SweetAnna a răspuns:

Mie imi place selena gomez pentru ca nu e ca alte fete la varsta ei, adica nu se prea machiaza, nu pozeaza***...si in plus e un model bun de urmat pentru. noi! fundita?

| PokeEdy a răspuns:

Selena Gomez.Dc? Pnt ca,canta bine,e la moda,are un ten calumea, parul matasos, vanesa nu stiu e mai uratica si demi mi se pare la fata mai uratica

| hellgirl200 a răspuns:

Selena Gomez este frumoasa si imi place mult cum arata cum se imbraca ...Vannesa parca e un pork...

| AnneBre a răspuns:

Sincer la cum arata imi place vanessa dar m-a dezamagit dupa ce am vazut acele poze nud cu ea de pe internet.deci caracterul conteaza mai mult decat frumusetea de aceea o aleg pe selena gomezwinking

| tatarugabriela a răspuns:

Eu cred ca selena gomez e frumoasa.

| Adecr a răspuns:

Selena Gomz loooooooooool!
Hahaha! ce intrebare penibila