| Elmma9 a întrebat:

Care este cea mai buna, eficienta, cu rezultate vizibile masca pentru cosuri? Inafara de cea cu bicarbonat.
Mersihappy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă o mască pe bază de acid salicilic, săpun cu sulf, tinctură de propolis, Zineryt, etc.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

OMG, mai bine mergi la un dermatolog care sa-ti dea sa faci niste analize si sa vezi care ii cauza si sa gasiti un tratament bun.Nu pune porcarii si masti de 2 lei ca o sa ramai cu urme pe fata pe care ai sa le regreti dupa.Eu asa am procedat si intr-adevar mi-a dat niste produse mai scumpe dar merita banii.

| Elmma9 explică (pentru InVisible99):

Se numeste pubertatehappy

| InVisible99 a răspuns (pentru Elmma9):

Si daca e pubertate inseamna ca in perioada pubertatii stai cu cosurile pe fata? La fiecare aceasta problema se manifesta in diferite feluri. Faci ce vrei era o sugestie.

| dyana18 a răspuns:

Eu in perioada asta imi fac in fiecare seara o masca.masca contine miere si scortisoara pudra.am auzit ca e ff buna.mai ales miereafiind lipicioasa este benefica pentru ten. faci asa:amesteci o lingurita de scortisoara cu 3 lingurite de miere de albine.si o aplici p fata. faza e ca trebuie aplicata seara cand te culci si abia dimineata o iei jos clatindu'te cu apa caduta. e cam incomod searabig grin. dar cica daca faci tratamentul asta timp de 2 saptamani vei avea un ten de invidiat.baftahappy