| Irina_Iryy_1999 a întrebat:

Care este cel mai bun rimel de la AVON?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cel mai bun rimmel e oricare din gfama Volume Express de la Maybelline, nu Avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rimelul Avon Big False Lash e cel mai bun, recomand cu incredere. (Volum, alungure, si o culoare puternica, nu ingreuneaza)

| Oana910 a răspuns:

Nu prea recomand produsele avon.
Multe din ele doar inegresc, nu lungesc firul.
Daca doresti sa iti spun cateva de la alte firme imi poti spune sau daca vrei un rimel care sa nu lungeasca, doar sa inegreasca, de la AVON, atunci cu siguranta raspunsul e Mascara Super Full.
Spune-mi daca te intereseaza rimeluri de la alte firme.

| Oana910 a răspuns:

Din gama MAYBELLINE
- Volume Express Brush
Mascara pentru de 3 ori mai mult volum, periuta curbata

- Volume Express One By One
Mascara pentru gene perfect definite, pentru un look indraznet

- Volume Express Colossal Go Extreme
Mascara pentru volum extrem, cu formula de doua ori mai bogata in colagen

Ramane la alegerea ta :*

| Irina_Iryy_1999 explică:

Oana910 imi poti spune un rimel care sa lungeasca genele nu conteaza firma... Mersi mult