| AnDrUtZzA_4008 a întrebat:

care este tinuta perfecta pentru.iesirea in oras?

6 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Niste jeansi inchisi la culoare, un pulover dragut, cizme, o geaca, o esarfa mai groasa, un lantisor, o bratara (in cazul in care iti dai jos geaca undeva) si cam atat

| Giinger a răspuns:

Imbraca-te cum simti si cum iti placehappy

| noname_9826 a răspuns:

Eu acum in sezonul rece optez pentru bluzitele lungi pe care le pot purta cu colanti grosi negri happy. Daca nu este stilul tau mergi pe ce te simti tu bine, cu clasicul nu dai greswinking : blugi, o bluza finuta, eleganta sau un pulover calduros care sa-ti placa, cizme happy

| alexpuya88 a răspuns:

Seara blugi negri sau albastri cu o bluza lunga multa apoi un bolero cu multe detalii rosu sau negru ar merge. sper ca ti-am fost de ajutor

| Takocska a răspuns:

In care te simti tu cel mai bine comodhappy lejertongue

| yamacry a răspuns:

Daca iesi cu prietenele te poti imbraca cat de comod vrei. Daca iesi cu iubitul incearca ceva mai fashion si eventual tocuri, iar daca esti la prima intalnire tocul este obligatoriu nu te machea prea strident si imbraca-te suficient cat sa iti poata observa formele. bine nu conteaza numai infatisarea dar e de preferat sa faci o prima impresie buna big grin