| Llolal a întrebat:

Buna care urmareste wrestling cred ca stie ca John Cena poarta mereu tricoul acela portocaliu "Never give up" si cred ca ii se potriveste lui Cena aceasta replica pentru ca asa e el nu renunta niciodata!:] ok as vrea si eu un tricou ca al lui Cena pentru ca am vazut ca multi fanii au tricou dinacela si pentru ca sunt o fana al lui John Cena as vrea si eu ei bine nu stiu unde sa gasesc am cautat dar n-am gasit unde asi putea gasi? Mersi!

4 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Alt fan Cena.Nu a renuntat niciodata? Uita-te in trecut... in meciul sau cu Eddie Guerrero a cedat intr-un clipper crossface.Toti luptatorii au cedat in viata lor...Cat despre tricou, cauta pe google wwe/shop

| Theaxniz a răspuns:

Le gasesti pe wwe.com la shop orice tricou vrei cu John Cena si eu mi-am luat dar ai grija trebuie sa platesti in euro nu uita scrie pe google.ro, wwe.com/shop

| ViPerXDs a răspuns:

Iti dau o veste! m-am intristat cand am aflat ca sportul meu favorit e fake, wwe e fake sad