| cristinuca05 a întrebat:

cat costa un fond de ten Vichy in farmaciile Dona? am auzit ca e foarte bun.cine a folosit? e mai mult de 50 ron? mersi
asa arata:Dhttp://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:17&tx=82&ty=80&biw=1024&bih=574

Răspuns Câştigător
| membrugirl2010 a răspuns:

Buna, asta este in jur de 80 de lei.
funda happy?

1 răspuns:
| Coriine a răspuns:

Eu am aceeasi nuanta acest fond de ten si.eu am acnee iar pentru mine, fondul de ten perfect e sa acopere urmele.ei bine nu prea le acopera din primabig grin insa la 2-3straturi dalaughing la sticluta este in jur de 80-100 lei deoarece exista si forma cutiutei(mai rar)tongue