| Callme a întrebat:

Bunahappy.
Cat te lung trebuie sa fie parul pentru o coada in spic?
Funda pentru cel mai bun >raspuns:

Răspuns Câştigător
| Corina1325 a răspuns:

Iti poti face coada spic chiar daca nu ai parul foarte lung. Ideal ar fi sa il ai cel putin pana la umeri.happy Succes!

6 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Cel putin pana la umar. succes!

| KyssOana a răspuns:

Pana la umeri - de la umeri in joshappy cam asa nu prea conteaza spicul se face de sushappy

| CrazyGirl16 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti iasa cat mai reusit eu zic ca parul ar trebui sa iti vina cam in dreptul omoplatilor :P:P http://www.e-machiaj.ro/cum-sa-impletesti-o-coada-in-spic/293;);)

| Saya a răspuns:

Pentru ca spicul sa iasa frumos trebuie ca parul sa fie -macar- cu o palma mai jos de umeri. happy

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

E usor trebuie sa il ai putin lung nu tocmai foarte lung un pic mai mult de umeri

| Callme explică:

Multumes pentru raspunsismug v-as da voturi dar inca nu am trecut de juniorlaughing)