| DennyD13 a întrebat:

Bună,ce cremă îmi recomandați împotriva coșurilor și cât de bună este acea cremă?
Mulțumesc! happy

Răspuns Câştigător
| iLoveMusic01 a răspuns:

Buna! Iti sugerez mai multe creme. Tu alegi dintre ele. P.S. Eu le-am folosit pe toatewinking. Deci... Crema antiacneica de la VivaNatura pe baza de argila activa si propolis; Crema antiacneica de la Cosmetic Plant pe baza de ulei de salvia si sulf ( pentru ten gras, predispus acneei ); o lotiune Clearskin pore penetrating si nu in ultimul rand, sfatul meu este sa consulti un medic dermatolog sau daca nu iti doresti, du-te la orice farmacie si cere crema impotriva cosurilor. Eu acum ma dau in fiecare seara cu un produs farmaceutic care, din cate vad eu chiar isi face efectul. P.S. Produsul ti-l face farmacista, in functie de criteriile tale + il face la comanda. Funda?

3 răspunsuri:
| IulianaRC a răspuns:

Bună! Îţi recomand Crema sebo-reglatoare purificatoare de la Gerovital Plant..este foarte bună, o găseşti în farmacii şi costă maxim 15 lei.

| Veroniquest a răspuns:

Salut! Iti recomand lotiunea Aknesol. Se gaseste la plafar si costa in jur de 10 lei. Eu am avut o acnee cat de cat abundenta [daca ii pot zice asa] insa de cand am folosit lotiunea rezultatele au fost clar vizibile.
Un secret al meu este pasta de dinti. :d Da, pentru cosurile acelea mari si urate. Te dai seara cu pasta, pe cosuri, iar nopate lasi sa actioneze si a doua zi le vei gasi mai uscate :*
Multa bafta!

| ascovit a răspuns:

1) crema hidratanta de la Vichy normaderm, aprox 84 lei
2) crema hidratanta de la Clinique, Anti-Belmish solutions, aprox 114 lei
3) crema de zi de la Help Net, Deuteria, aprox 118, 75 lei
4) gelul de curatare de la Avene, Clenance gel, aprox 44, 80 lei
5) al-in-1 extra deep cleaning de la Nivea Visage, Pure effect, aprox 18, 45 lei
6) gelul cu actiune profunda de la Oriflame, pure skin spot sos, aprox 12, 99 lei
7) roll-onul purifiant de la Solution Express, urgence spots, aprox 21 lei
8) serum concentrat de la eucerin, dermopurifyer, aprox 65 lei
9) crema ultra-activa de la Gerovital plant, stop acnee, aprox. 9.58 lei
10) tratamentul hidratant de la La Rocheposay, effaclar duo, aprox 60 lei
11) plasturii pentru neutralizarea cosurilor de la Yves rocher, pure system, aprox 42 lei

Mie astea mi se par a fi printre cele mai bune, si accesibile ca pret.