| PinkyFlor a întrebat:

Buna!

Ce culoare de oja va place mai mult dintre: rosu si negru?big grin
Ce se potriveste mai bine pentru revelion?
Funditalove struck
Multumesc! Pa-pa!

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Imi place foarte mult negrul, pentru ca se adapteaza stilului meu.
De revelion, eu o sa am o oja neagra. normal, pentru ca asa imi este tinutawinking
Dar pentru tine, ti-as sugera rosul. e culoarea dragostei si o sa ai noroc in anul ce va incepehappy, de asemenea e o culoare sexy, care acapareaza atentiahappy

pupicihappy

42 răspunsuri:
| DyyDyy0617 a răspuns:

Imi imi place mai mult negru, insa depinde unde mergi sh cum esti imbracata d rev

| Biby a răspuns:

Rosu pentru ca este culoarea sarbatorilor.

| Izzaabellaa a răspuns:

Pai d erevelion cike bine sa porti rosul ceia ce rezulata ca rosu

| Crisu a răspuns:

Rosu aduce noroc de revelion.De'asta te si imbraci cu lenjerie rosie.
Dar negru merge cu orice te'ai imbraca.
Eu una ti'as recomanda negru, pentru ca dupa parerea mea, ca rosul iti aduce noroc e o superstitie.
Well, acum tu faci ce vrei. Fa si tu un sondaj si alege majoritatea raspunsurilor. laughing

| Diiia_3965 a răspuns:

Ti-ai putea face intreaga unghie cu negru si niste fulgisori cu rosu.asa in tonul sarbatorilor. ai o gama foarte larga de modele, ti-am dat doar un exemplu unde le poti alege pe amn2 :d

| ILoveUSoMuch a răspuns:

Rosu.iti iese in evidenta... dar nu e nici o problema daca adaugi si putin negru.
te pupkisskiss
funditakiss:d

| PupicelT a răspuns:

Eu una as alege rosu.

| paulasweet2000 a răspuns:

Eu prefer rosu si am auzit pe la tv ca in 2011 se poarta rosu ...parerea mea tu alegi ce iti place... pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosie

| pwp a răspuns:

Negru happy

| geany1997 a răspuns:

Nagru:X

| andragrigoras2000 a răspuns:

Rosu se potriveste pentru ca exista superstitii.se zice ca trebuie s aporti ceva rosu in seara de revelionbig grin
n