| PinkyFlor a întrebat:

Buna!

Ce culoare de oja va place mai mult dintre: rosu si negru?big grin
Ce se potriveste mai bine pentru revelion?
Funditalove struck
Multumesc! Pa-pa!

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Imi place foarte mult negrul, pentru ca se adapteaza stilului meu.
De revelion, eu o sa am o oja neagra. normal, pentru ca asa imi este tinutawinking
Dar pentru tine, ti-as sugera rosul. e culoarea dragostei si o sa ai noroc in anul ce va incepehappy, de asemenea e o culoare sexy, care acapareaza atentiahappy

pupicihappy

43 răspunsuri:
| Adynanana a răspuns:

Rosu. pentru. revelion cu siguranta

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Ciao!

Dintre rosu si negru mai frumos e rosu, negru e prea intunecat, rea sumbru.
Dar de revelion ar merge o combinatie intre cele doua, ai putea sa-ti faci manichiura cu rosu, iar nu negru sa-ti faci ceva pe deasupra, sau sa-ti faci manichiura cu negru iar pe deasupra sa faci ceva cu rosu. Cum consideri tu, dar eu zic ca daca le combini ar fi mai frumos.

Bafta! si un an nou fericit! kiss

| Dεεαღ a răspuns:

Depinde cu ce vrei sa te imbraci

| geany1997 a răspuns:

Nagru:X

| mdmcorii a răspuns:

Dupa parerea mea, rosu! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosie

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Revelionul este bucurie, iar dintre cele doua culori cea mai vesela este rosul. Bafta. See ya.

| KiMi_6003 a răspuns:

Pai, sunt frumoase amandoua

pentru revelion eu zic ca se potriveste mai bine rosul thinking
depinde si cum te imbracihappy
:*

| Pampam1 a răspuns:

Pai... avand in vedere ca e de revelion eu zic ca se potriveste rosul si tinand cont ca in noaptea de revelion trebuie sa porti ceva rosu ca sa-ti mearga bine(asa se zice). Acum depinde si de preferinte poti combina spre exemplu rosu cu negruwinking.
O, si Sarbatori Fericite!:*

| elenutsaelena a răspuns:

Eu cred ca rosu, ca tot a fost Craciunul.Negru,mie una nu imi place ca si culoare, este mai mult pentru halloween.

| anca123j a răspuns:

Rosutongue ca este revelion, in casa e bucurie armonie, s. m. d
nu te supara dar negru nu da bine ca nu te duci la inmormantare.winking

| DyyDyy0617 a răspuns:

Imi imi place mai mult negru, insa depinde unde mergi sh cum esti imbracata d rev

| paulasweet2000 a răspuns:

Eu prefer rosu si am auzit pe la tv ca in 2011 se poarta rosu ...parerea mea tu alegi ce iti place... pup:*