| Tofity a întrebat:

ce culoare se potriveste cu parul brunet:? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Pe primul loc se situeaza ROSU, pe l doilea GALBEN iar pe ultimul loc VERDE. Incearca-le! Funda?

9 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Blu.Cauta imagini, se asorteaza de minune.Eu mi-am facut si suvite.

| Andreea14Bianca a răspuns:

Rosu si Albastu ti-ar sta bine. Albul si galbenul iar

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Mov Sau Albastruwinking

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Sunt si eu bruneta si m-am facut mov si albastru si arata superblove struck

| Cineva_2379 a răspuns:

Verde si alb. ^^

| flory_6087 a răspuns:

Negru, gri, mov

| Hadley a răspuns:

Negru, Rosu, Albastru, Verde
fundita plss?

| TheyCallMeMeredith a răspuns:

Pai in general fetelor cu pielea mai inchisa la culoare (gen maslinie) sau cu parul brunet li se potrivesc atat culori mai aprinse, dar si culori deschise si pale. Dupa parerea si gusturile mele cel mai bine ar veni culori de gen galben pal, roz pal si turcoaz si albastru deschis.

| Diana16 a răspuns:

Rosu, roz sau portocaliu