| Simona_8441 a întrebat:

Ce culori se mai poarta anul asta(toamna)! Trebuie sa ma duc la o petrecere si m-am gandit la urmatoarea tinuta: Blugi rosii, cizme negre, tricou alb cu un imprimeu, vesta neagra! Ce parere aveti?

11 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Suna cam incarcat incearca cv mai simpluhappy
ai putea incerca doar rosu si negru sunt 2 culori care arata f bine impreuna

| inna a răspuns:

Ai putea inlocuii jeansii rosii cu cei albastriiwinking. In rest tinuta e ok per ansamblu.

| JayLeno a răspuns:

Lucya nici nu vreau sa-mi inchipui cum ai putea arata in blugi rosii si cizme negrehee hee... oricum toamna nu se poarta culorile tipatoare, evitawinking

| aragon18 a răspuns:

Toamna se poarta mai mult, culori reci [ gri, bleumarin, negru, nuante de maro ], dar si verde smarald, nuante de rosu inchis, violet, albastru inchis!winking

| ioanna a răspuns:

Daca nu e prea tarziu raspunsul meu. eu zic ca merge. Cele 3 culori se potrivesc asa ca eu cred ca e ok

| Simona_8441 explică:

Ma gandeam la ceva in genul lui milhttp://farm4.static.flickr.com/3270/2732245293_eb6345e5c2.jpg?v=0ey in videoclipul start all over

| Simona_8441 explică:

Am ales blugii rosii ca sa dau un pic de extravaganta tinutei! Nu vreau sa arat obisnuit dar nici o sorcova cum a zis mikafetitadulcika

| rolly14 a răspuns:

Parerea mea este ca ai arata ca o sorcova...Mai bine ai incerca blugi in nuante de negru deschis sau albastru inchis...cizme negre, cu un tricou alb si o jaketa de blugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam casual ..pentru o petrecere

Răspuns utilizator avertizat
| tinichea a răspuns:

Griul dupa cum am auzit. desi rosul imi place mai mult, dar si negru ma prinde. traiasca culoarea.
draga Lucya, culorile sunt doar trei, restul sunt noante. intreaba!