| Irina_9101 a întrebat:

ce culori se poarta anul acesta? la primul dau funda funda la ceilalti dau folositor.happy

Răspuns Câştigător
| Dorii a răspuns:

Poi se poarta foarte mult turcoazul si culorile deschise

6 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Alb,rosu aprins,roz pal,galben neon,negru,bleumarin, verde, gri si tonuri de marohappy

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Un lucru este sigur: "Neonul anilor 80 s-a intors"! Mai toti designerii au introdus culori tari in colectiile acestui sezon.Pe langa rosu,galben sau verde ei au mai adaugat culori precum roz,albastru, mov sau portocaliu fosforescent.
Este putin prea mult pentru unele femei deoarece din negru sau culori inchise, moda s-a transformat in ceva prea tipator sau violent – femeile curcubeu – cum le-am putea numi.
Cam asa stau lucrurile in noul sezon pentru o fashionista adevarata.

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Culorile care predomina in acest sezon vor fi corai cu piersiciu, bleu si galben solar, mov si argintiu, turcoaz, fuchsia, albastru electric, magenta, mov, galben. Se vor purta in continuare tocurile inalte, varful putin ascutit, iar sosetele pentru pantofi vor fi in continuare la moda.

| sherlock a răspuns:

Verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb si negru nu vor iesi NICIODATA din tendinte; x. Le poti asorta cu orice culoare doresti. Culorile care se poarta anul acesta sunt culorile vii, care atrag atentia tuturor.

| cory_4767 a răspuns:

Anul acesta se poarta albul.