| FataCuDouaFete a întrebat:

ce e mai bun:Luciu de buze Glazewear Sparkle sau Luciu de buze cu bila? mersi mult.

32 răspunsuri:
| barefoot a răspuns:

Glazewear sparkle

| FataCuDouaFete explică (pentru barefoot):

Ce nuanta iti place cel mai mult? eu nu il am dar vreau sa-mi cumpar si de aia am pus intrebarea, poate ma ajuti tu cu vreun sfat de nuanta.

| barefoot a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Eu am glazewear shine in iced pink si in metallic blush. recomand iced pink. nu e foarte pigmentat, lasa culoarea buzelor si este perfect pentru orice machiaj. fie nude, fie smokey. cat despre glazewear sparkle am avut dazzling diamond, mirage si Apple cinnamon. mi-a placut foarte mult mirage. cam atat. daca ar fi sa fac o paralela intre glazewear shine si glazewear sparkle as alege shine in iced pink. sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Ce fac cele doua feţe?laughing
Care e la carma acu, cea buna sau cea rea?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ai doua fete, te poti da cu ambele deodata, nu?

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

La ce fete te referi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Pai cuvantul ''fete'' de la numele tau se refera la fete (fiinte umane) sau feţe?laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

Tare frate, scuze ca nu m-am prins de ea da am fost un pic obosita.Asa e, ar trebui sa le incerc pe amandoua din moment ce sunt,, fata cu 2 fete,,; pentru ca am o fata buna si una rea happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Oo. Si cum se manifestea cea rea?laughing
Sau aia e obosita si cea buna triumfa? laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ai vrea sa stii! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Ne-a avertizat si profu de sport ca mai rau decat o tornada e o fata suparata laughing
Si cele mai suparate fete care le-am vazut s-a intampalt sa fie pe strada(nu le cunosteam), si s-au ''batut'' intre ele. Pun in ghilimele ca aia care primea suturi era pe jos si ii zicea celeilalte pe un ton calm : Termina fa ca te bat. si tot asa. aia tot dadea cu picioarele. Dar asta nu semana nicidecum cu ce ne-a descris profu laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

Hahahaha laughing. Sa ai tu norocul sa ma vezi nervoasa cu adevarat (adica nu pe TPU) ca sa vezi in ce ciclon ma transform eu. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

rolling on the floor)))
Macar mai lasi ceva in cale?laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

Da, putine organe de-ale oamenilor ca alea sunt scarboase laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Aww. Si cainii aia turbati de pe strada?laughing Sau aia fug dinainte sa inceapa transformarea?laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

Poi dupa ce imi vad fata crezi ca mai rezista saracii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Habar n-am. Ma gandesc ca la cate feţe au vazut si ei saracii. laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

In jur de 20 asa ca celelalte se deterioreaza de la soare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Si daca unu care iti iese in cale incepe sa se puna in genunchi si sa isi tot ceara scuze?laughing Il ierti sau il pedepsesti pentru restul?laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

Daca e dragut il iert si ii trag o limba peste fata ca mutumire laughing, daca nu lasa-l in durerea lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Cata cruzime laughing Si daca asta ar fi un ''plan diabolic'' si atunci cand treci pe langa el sa incerce sa te atace pe la spate?laughing Ce ar pati? :-ss (prea multe desene animate da laughing )

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

L-as ataca si eu, pai tu ce crezi ca fiind o fata ma las ma prejos decat un baiat? in general sunt o fata care ii place sa se distreze non-stop si e amuzantaa dar cand sunt enervata ma transform in vulcan activ. apropo, tu cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

17 :d. tu?

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

Eu, secret dar pe aproape de tin. iubesc un baiat de 17, sunt moarta dupa el si nu ma las pana nu capat un sarut dulce de la el, desigur sa vrea si el ca nu-l oblig... oricum te pup dulce, sa visezi ce vrei tu, noapte buna ca eu ma duc sa mai vad cat de moale e pernutza mea.mai vb maine. te pup dulce pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Uau laughing Frumos.
Noapte buna, somn usor, 7 purici pe-un picior. laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru anonim_4396):

Si unu dupa ureche ca sa fie cu pereche. pupici iubitu.mai vb maine.vise placute!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Normal laughing
mersi la fel big grin

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Combinale eu asa fac cand sunt nehotarata

| sweetcassie a răspuns:

Glazewear Sparkle happy

| Ruxi00 a răspuns:

Glazewear Sparkle

| SoniaRocs a răspuns:

Hey... mie imi place glazewear sparkle si cred ca e cel mai bun

| Angelina001 a răspuns:

Glazewear sparkle