| FataCuDouaFete a întrebat:

ce e mai bun:Luciu de buze Glazewear Sparkle sau Luciu de buze cu bila? mersi mult.

32 răspunsuri:
| barefoot a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Eu am glazewear shine in iced pink si in metallic blush. recomand iced pink. nu e foarte pigmentat, lasa culoarea buzelor si este perfect pentru orice machiaj. fie nude, fie smokey. cat despre glazewear sparkle am avut dazzling diamond, mirage si Apple cinnamon. mi-a placut foarte mult mirage. cam atat. daca ar fi sa fac o paralela intre glazewear shine si glazewear sparkle as alege shine in iced pink. sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Ce fac cele doua feţe?laughing
Care e la carma acu, cea buna sau cea rea?laughing