Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

ce epilator recomandati ( firma si numele ) si de cat timp il folositi? happy

Răspuns Câştigător
| Biu009 a răspuns:

Eu il am pe asta de vreun an https://www.evomag.ro/......07923.html
Imi place foarte mult ca se poate folosi si sub apa, si doare mai putin atunci.

| anonim_4396 explică (pentru Biu009):

In cat timp iti creste parul dupa epilare?

| Biu009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa 3 saptamani incepe deja sa creasca si sa se vada, dar mie oricum imi creste repede cu orice m-as epila.

4 răspunsuri:
| Rozzovela a răspuns:

Buna, eu am de la Braun, nu stiu unde il poti gasi, il am din Italia il.Il am de aproximativ 6 sau 7 ani, poate chiar mai mult.E foarte bun

| AlexandraElena12 a răspuns:

Buna,eu am epilator de la Philips si este foarte bun pentru ca are si capatul detasabil si il poti spala, il am de 3-4 ani.Merge foarte bine!