| Honey_9348 a întrebat:

ce extensii merg la parul saten?

Răspuns Câştigător
| MadQueen a răspuns:

Daca te referi la culoare asta depinde de nuanta satenului. Daca e mai inchis atunci si culoare extensiilor trebuie sa fie cat mai apropiata de culoarea parului natural, poate chiar negre ( saca satenul e destul de inchis ) Daca e un saten deschis atund la fel. O culoare cat mai apropiata sau ceva mai deschis. In nici un caz o culoare doferita foarte vizibila.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz, blond, verde, mov, alb, albastru, portocaliu, rosu, gri, bej, bleomaren, crem si maro